top of page

Arnika gel 100 ml na bolesti svalů a kloubů

Vegetallumina Arnica gel

Arnica gel 100 ml na bolesti svalů a kloubů

 

Díky svému jedinečnému složení, které obsahuje vysoce účinný extrakt z byliny ARNIKY MONTANY, gel poskytuje rychlou pomoct a úlevu od bolesti namožených svalů a kloubů. Gelový přípravek se snadno aplikuje, nemastí a rychle se vstřebává. Produkt neobsahuje parabeny, vazelínu a parafín. Dermatologicky testováno.

 

Použití

Na postiženou oblast naneste tenkou vrstvu gelu a lehce ho vmasíruje, dokud není zcela absorbován. Opakujte 2 až 3 krát denně. Pouze pro externí použití. Používejte pouze na neporušenou pokožku, nepoužívejte na jizvy a řezné rány. Vyhněte se kontaktu s očima. Nepoužívejte u dětí mladších tří let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Jakákoli změna barvy neohrožuje kvalitu výrobku a je způsobena vysokou koncentrací extraktů z přírodních rostlin.

 

Složení

Vegetallumina Arnica gel obsahuje vysoce kvalitní výtažek z ARNIKY MONTANY (10% mateřskou tinkturu), získanou extrakcí za studena ultrazvukovými technikami. Tato složka má protirevmatické a protizánětlivé vlastnosti, která je zvláště vhodná pro topické použití v případě svalové bolesti, vyvrtnutí a revmatismu.

Kosmetický připravek.

bottom of page