Léčba Bradavic

Chcete se spolehlivě a bezbolestně zbavit bradavic?

Není nutné hned chodit k lékaři. Nabízíme Vám řešení v podobě našich nejúčinnějších zdravotnických prostředků řady FOOT Care pro domácí léčbu bradavic. Jako první nabízíme náplasti speciálně určené na odstranění bradavic na nohách, rukou, kolenech a loktech. Pro velmi odolné bradavice nabízíme gel nebo kryosprej pro léčbu zmrazením. Jak náplasti, tak gel na odstranění bradavic obsahuji TCA (kyselina trichloroctová), která prokazatelně patří k nejúčinnějším látkám vhodných pro ošetření bradavic. TCA je mnohem účinnější než kyselina salicylová. Prostředky FOOT Care jsou vhodné pro dospělé i děti.

Chodidla a ruce.png

FOOT Care Náplasti na bradavice 12 ks

Zpravidla první volbou pro léčbu bradavic jsou naše FOOT Care Náplasti na bradavbice v tělové barvě obsahují terčík s kyseloinou trichloroctovou, která změkčuje vrchní vrstvu pokožky (keratolýza) a díky tomu dochází k účinnému a bezbolestnému odstranění bradavic. Náplasti dobře drží díky hypoaleregnnímu vysoce přilnavému lepidlu. FOOT Care náplasti jsou vhodné pro léčbu bradavic na nohách i rukách, jako i na loktech a kolenou. Každé balení obsahuje 12 náplastí.

 
Foot%20Care%20Gel%20s%20TCA%20na%20Brada

FOOT Care Gel S TCA na bradavice 8 ml

FOOT Care Gel na velmi odolné bradavice je další volbou pro léčbu bradavic. Přípravek je určen zejména na běžné, plantární bradavice a bradavice na rukou. Obsahuje koncentrovanou TCA (kyseloinou trichloroctovou), která změkčuje vrchní vrstvu pokožky (keratolýza) a díky tomu dochází k účinnému odstranění bradavic. Proces je naprosto bezbolestný. Doba léčby jsou 4 dny.

 
 
Crio Sprej na bradavice 50 ml.png

Crio Sprej na odstranění bradavic zmrazením 50 ml

Kryoterapie je nejúčinnější metoda pro domácí léčbu bradavic. Crio Sprej je určen pro odstranění těch nejodolnějších bradavic na nohách, rukách. Pomocí speciálního aplikátoru při teplotě až -50°C sprej hluboko zmrazí bradavici až ke kořenům a aktivuje proces jejího vyloupnutí. Na místě bradavice vyroste nová kůže. Po jedné aplikaci vyloupnutí bradavice trvá přibližně 10 až 14 dní. Každé balení obsahuje sprej a navíc zdarma 12 náhradních aplikátorů pro hygienickou aplikaci prostředku. Pro odstranění bradavice obvykle stačí použít sprej na bradavici pouze jednou. Náš Crio Sprej na bradavice je cenově nejdostupnější ze všech obdobných přípravků na trhu.