top of page

Repelenty

QuadraMed 5Form-1.jpg

Quadra Med Extra prodyšné

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. Feel free to drag and drop me anywhere you like on your page. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

This is a great space to write long text about your company and your services. You can use this space to go into a little more detail about your company. Talk about your team and what services you provide. Tell your visitors the story of how you came up with the idea for your business and what makes you different from your competitors. Make your company stand out and show your visitors who you are.

Quadra Med prodyšná náplst z netkané textílie, citlivá pokožka

QuadrAlontan Ubrousky Natural proti hmyzu 12 ks

Master Aid Quadra Med Měkká extra prodyšná náplast z netkané textílie s absorbčním polštářkem s dezinfekční látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Hypoalerení lepidlo bez rozpouštědel, bez latexu a přírodního kaučuku. Má  exkluzivní a patentovaný ergonomický tvar. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat.

quadra 3D náplast dívky citlivá pkoka

Quadra 3D náplasti pro dívky 20 ks, 2 velikosti

Master Aid Quadra 3D Dětská náplast z barvené netkané textilie se speciálními "zvětšujícími se"􏰕po􏰘l􏰜y􏰛m􏰝e􏰎ry􏰏,􏰌 k􏰍t􏰗e􏰋ré􏰍 􏰪v􏰎y􏰙tv􏰎ář􏰋e􏰍j􏰎í v􏰋iz􏰭uá􏰌l􏰢ní 􏰜a 􏰋􏰙h􏰒ma􏰍􏰋to􏰖vý􏰑􏰜􏰎 "3􏱋D􏰯" 􏰻e􏱋fe􏰎k􏰚t􏰚􏰎. 􏰖Jediné náplasti s trojrozměrným efektem na trhu. N􏰍􏰣áp􏰤la􏰗s􏰎ti 􏰕j􏰋so􏰍􏰐u 􏰍s􏰎pe􏰏􏰙ciá􏰗lně 􏰭n􏰎a􏰥v􏰎rže􏰙ny 􏰎􏰌p􏰕ro􏰎 􏰖dívky a 􏰑􏰪c􏰙h􏰎la􏰒p􏰚c􏰘e􏰏. 􏰜􏰑􏰍D􏰍o􏰜􏰎ko􏰪n􏰑􏰏a􏰜􏰌lé 􏰋t􏰙v􏰒ar􏰚o􏰘vá􏰜ní  􏰍􏰜vý􏰥ro􏰘b􏰛k􏰌u􏰣. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlovou pokožku.​

Forte Med pevná náplast mikroperforvaná prodyšná citlivá pokož antiseptická

Forte Med Extra pevné náplasti 40 ks, 5 velikostí

Master Aid Forte Med Extra pevná náplast zaručuje vysokou úroveň ochrany před vnějšími látkami při vysoké fyzické zátěži, sportu apod. Díky mikroperforaci umožňuje pokožce dýchat. Náplast je voděodolná. Obsahuje centrální polštářek s širokospektrou antiseptickou látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort.􏰌 Hypolargenní lepidlo bez latexu, rozpoštědel a přírodního kaučuku, vhodné pro velmi citlivou pokožku.

Quadra Med Kotva 1
Forte Med Kotva 2
Quadra 3D Dívky Kotva 3
quadra 3D náplast kluci citlivá pokožka

Quadra 3D náplasti pro kluky 20 ks, 2 velikosti

Master Aid Quadra 3D Dětská náplast z barvené netkané textilie se speciálními "zvětšujícími se"􏰕po􏰘l􏰜y􏰛m􏰝e􏰎ry􏰏,􏰌 k􏰍t􏰗e􏰋ré􏰍 􏰪v􏰎y􏰙tv􏰎ář􏰋e􏰍j􏰎í v􏰋iz􏰭uá􏰌l􏰢ní 􏰜a 􏰋􏰙h􏰒ma􏰍􏰋to􏰖vý􏰑􏰜􏰎 "3􏱋D􏰯" 􏰻e􏱋fe􏰎k􏰚t􏰚􏰎. 􏰖N􏰍􏰣áp􏰤la􏰗s􏰎ti 􏰕j􏰋so􏰍􏰐u 􏰍s􏰎pe􏰏􏰙ciá􏰗lně 􏰭n􏰎a􏰥v􏰎rže􏰙ny 􏰎􏰌p􏰕ro􏰎 􏰖dívky a 􏰑􏰪c􏰙h􏰎la􏰒p􏰚c􏰘e􏰏. Jediné náplasti s trojrozměrným efektem na trhu. 􏰜􏰑􏰍D􏰍o􏰜􏰎ko􏰪n􏰑􏰏a􏰜􏰌lé 􏰋t􏰙v􏰒ar􏰚o􏰘vá􏰜ní  􏰍􏰜vý􏰥ro􏰘b􏰛k􏰌u􏰣. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlovou pokožku.​

Quadra 3D Kluci Kotva 4
Cutiflex voděoolná náplat citlivá pokožka

Cutiflex Náplasti do vody 20 ks, 4 velikosti

Master Aid Cutiflex Voděodolná pružná, elastická extra tenká

(~20 mikronů) průhledná náplast. Dokonale přilne jako druhá kůže a chrání ránu, i když je zcela ponořena ve vodě. Zaoblené rohy zlepšují přilnavost výrobku. Náplast perfektně drží. Tavné hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpoštědel, přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlivou pokožku.

Cutiflex Kotva 5
Cestovní náplasti citlivá pokožka nerozbitná cestovní plastová krabička

Cestovní náplasti

Master Aid Travel Náplasti v cestovním balení jsou extrapevné náplasti v tělové barvě včetně mikroperforace pro lepší prodyšnost. Jsou voděodolné a dobře drží. Tavné lepidlo je hypoalrgenní bez latexu a rozpoštědel, vhodné i pro citlivou pokožku. Znovauzavíratelný obal z tvrzeného plastu je odolný proti pádu a rozbití. Náplasti uvnitř jsou tak výborně chráněny proti prachu a vlhkosti. Vhodné na cesty, túry, do auta, na kolo, dovolenou, k vodě, do batohu, kabelky či tašky.

Cestovní náplasti Kotva 6
Drop Med sterilní antiseptická náplast citlivá pokožka

Drop Med pooperační sterilní náplasti

Master Aid Drop Med Sterilní náplasti z netkané textílie s antiseptickou látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní tavné lepidlo bez latexu, rozpoštědel a přírodního kaučuku. Vhodné i pro velmi citlivou pokožku.

Drop Med Kotva 7
BIO náplast biodegrabilní

BIO Náplasti

Master Aid BIO Náplasti jsou inovativní náplasti s minimálním dopadem na životní prostředí. Vyrobeny z bioresin filmu, bramborového škrobu, 100 % biologicky kompostovatelné. Náplasti jsou odolné proti vodě, jsou měkké, anatomické a dokonale přilnou jako druhá kůže. Zaoblené rohy pro lepši přizbůsobivost a zvýšení uživatelského komfortu. Centrální polštářek je hedvábný, zvětšený rovněž se zaoblenými rohy pro lepší kryvost rány. Lepidlo bez latexu, rozpoštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro citlivou pokožku.

BIO Náplasti Kotva 8
bottom of page