top of page

O nás

centroproduttivo-1.jpg
strategia1.jpg
Made in Italy, vyrobeno v Itálii, kvalita

Pomáháme osobnímu zdraví a pohodlí

PIETRASANTA PHARMA S.p.A. byla založena v roce 1986 se záměrem "pomáhat osobnímu zdraví a pohodlí". Od té doby bylo toto moto hlavním hnacím motorem podnikání a podnětem k dosažení stále se rozvíjejících cílů a zlepšování standardů kvality. S ohledem na tuto skutečnost společnost zřídila certifikovaný systém jakosti, který je v souladu s normami UNI EN ISO 9001 a UNI CEI EN ISO 13485, který je nezbytným nástrojem pro poskytnutí zákazníkům ty nejkvalitnější výrobky a služby v souladu s rostoucími požadavky dnešní doby.​

 

PIETRASANTA PHARMA S.p.A. je jedním z předních evropských a největším italským výrobcem zdravotnických prostředků a léčiv. Působí v lékárnách, zdravotnických potřebách a nemocnicích po celé Itálii a je přítomna v mnoha evropských i mimoevropských zemích prostřednictvím národních distributorů. Pro Českou republiku má přímé výhradní zastoupení společnost VAAND Corp s.r.o.

PIETRASANTA PHARMA S.p.A má moderní 10 000 m² logistické centrum navržené podle nejnáročnějších kritérií, jehož cílem je zlepšit kvalitu a čas zákaznických služeb. Personál v obchodním logistickém centru pracuje s pomocí poloautomatizovaných moderních systémů řízení zboží. Na trhu s výraznou globalizací, která je stále více charakterizována decentralizací výroby na Dálný východ, společnost PIETRASANTA PHARMA SpA učinila strategické rozhodnutí vyrábět výhradně v Itálii, udržovat neustálou kontrolu nad celým výrobním procesem a garantovat tak kvalitní standardy.

Certifikace.png
bottom of page