top of page

VISUSTRIN Oční kapky

Visustrin_Oční_kapky_iso_pohled.png

VISUSTRIN Oční kapky

VISUSTRIN Oční kapky obsahují kyselinu hyaluronovou (0,1 %) a suchý extrakt Perilla (0,1 %). Zmírňují zarudnutí, pomáhají na suché a unavené očí způsobené atmosférickými a environmentálními činiteli, jako je prach a alergeny, stejně jako nadměrné používání počítače, tabletů, chytrých telefonů a TV, při řízení dopravních prostředků, nadměrná světelná zátěž, použití kontaktních čoček, po účinku laserových operací očí. Lze používat i při šedém zákalu, oční kapky VISUSTRIN jsou bez nežádoucí interakce s ostatními léčivými přípravky.

 

Všestranný účinek

Kapky VISUSTRIN mají vynikající hydratační schopnosti, prokazatelný rychlý účinek zvlhčení a osvěžení očí. Stačí použít 1–2 kapky na každé oko. Účinky VISUSTRIN očních kapek: antioxidační účinek, osvěžující účinek, zmírňující účinek – snižuje bolest a pálení očí, použití s kontaktními čočkami, vhodné použití i při šedém zákalu.

 

Bez konzervačních látek

Žádné konzervační látky (doba použitelnosti 36 měsíců): snižuje riziko nežádoucích účinků (podráždění očí), rozšiřuje rozsah možných uživatelů (i pro nositele kontaktních čoček a při léčbě šedého zákalu), odstraňuje riziko negativní interakce (s konzervačními prostředky v jiných očních výrobcích), eliminuje riziko alergických reakcí u pacientů s přecitlivělostí na thimerosal (běžně používaná konzervační látka v oftalmologii). Výrobek je bez GMO a neobsahuje složky živočišného původu.

Zdravotnickým prostředkem třídy IIb v souladu se směrnicí 93/42/EHS.
EAN 8032956144387

bottom of page