top of page

ESCIN 1% Gel 100 ml na hematomy

Escina gel.png

ESCIN 1% Gel 100 ml na hematomy

 

Ochranný gel obsahující ESCIN I% a octan hlinitý pro první pomoc při obnově pokožky (sport, intenzivní fyzická aktivita), zejména v případě hematomů (krevních výronů). Díky své gelové formě se Vegetallumina Escin I% Gel rychle vstřebává, poskytuje chladicí efekt a zajišťuje okamžitou úlevu. Díky svému složení vytváří Vegetallumina Escin I% gel okamžitou úlevu, i když je výskyt krevních podlitin způsoben například dlouhotrvajícím a těžkým tréninkem nebo poraněním. Dermatologicky testováno.

 

Použití

Doporučujeme použít gel na postiženou část 3–4 krát denně. Vmasírovat až do úplného vstřebání. Pro externí použití. Nepoužívejte na zraněnou nebo podrážděnou pokožku; vyhnout se očnímu kontaktu. Rychlá vstřebatelnost, po použití nezůstává pokožka mastná. Změna barvy neovlivňují kvalitu výrobku: ta může být způsobena vysokou koncentrací přírodních rostlinných výtažků. Vegetallumina Escin I% Gel se dá používat u dětí od 3 let věku. Neobsahuje parafín, vazelínu nebo parabeny.

 

Složení

ESCIN je přírodní látka obsažená v jírovci maďalu a má významně vazoprotektivní a protizánětlivý účinek. Je charakterizována odvodňovacím a detoxikačním účinkem, který stimuluje mikrocirkulaci a obnovu buněk. Poskytuje také anti-exsudační a antioxidační účinek. Octan hlinitý působí na kapiláry, což se projevuje omezením exsudativních sekrecí a vstřebáním hematomů.

 

Kosmetický přípravek.

bottom of page