top of page

Quadra Med Extra prodyšné náplasti z netkané textílie

QUADRA MED_cerotto.jpg

Quadra Med Měkká náplast z netkané textilie

QUADRA Med je prodyšná náplast vyrobená z netkané textilie s absorpční vrstvou s dezinfekční látkou (chlorhexidin diglukonát 0,5%). Hypoalergenní lepidlo, bez rozpouštědel, bez latexu a přírodního kaučuku. Má exkluzivní a patentovaný ergonomický tvar. Používá se hlavně na rány, kde je porušen dermis. Náplast udržuje mikroprostředí rány pod kontrolou a vytvořit vnější bariéru proti virům a baktériím. Doporučeno pro drobná poranění, zejména pro citlivou pokožku. Klinicky testováno.

 

Náplast 

Měkká netkaná textilie. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. 

 

Dezinfekční polštářek 

Zaoblené rohy zlepšují krytí rány a přilnavost k pokožce. Gázová vložka (polštářek) z netkané textilie s nepřilnavým (antiadhezním) mikroperforovaným filmem. Polštářek obsahuje 0,5% chlorhexidin diglukonátu se širokospektrým antibakteriálním účinkem.

 

Lepidlo

Tavné lepidlo citlivé na tlak se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí. Hypoalergenní, dobře snášenlivé s kůží, bez latexu a rozpouštědel. Pro citlivou pokožku. Snadno a bezbolestně se sundávají.

 

Balení

Balení obsahuje 40 ks náplastí 5-ti různých velikostí. Bezpečný obal pro lepší uchování náplastí. Pro usnadnění volby nejvhodnějšího formátu náplasti je na zadní straně balení obrys náplastí v poměru 1:1.

bottom of page