Cutiflex Náplasti do vody

Cutiflex náplast do vody produkt

Cutiflex náplast do vody

Cutiflex je pružná, elastická, extra tenká (~ 20 mikronů) a p􏰝rů􏰗h􏰩l􏰙e􏰚d􏰜n􏰜á 􏰛􏰝􏰢ná􏰧pl􏰘a􏰩st􏰚 v􏰠y􏰖ro􏰥b􏰠e􏰞􏰪n􏰤á 􏰙􏰚z 􏰗􏰡po􏰘􏰝ly􏰚ur􏰗e􏰡t􏰘a􏰗n􏰘u􏰩, 􏰡k􏰚t􏰙e􏰚rý􏰜 􏰥d􏰚o􏰙k􏰖o􏰚n􏰟a􏰗􏰞l􏰪e 􏰰p􏰞􏰛􏰫ři􏰚ln􏰘e 􏰜(􏰚ja􏰟k􏰠o 􏰝􏰩dr􏰜u􏰫h􏰛􏰝á 􏰱k􏰘ů􏰝ž􏰩e)􏰥 a 􏰙􏰠c􏰗h􏰚r􏰟á􏰗n􏰜í 􏰗􏰡rá􏰚n􏰣u,􏰠 i 􏰤k􏰝d􏰩yž 􏰚􏰬je􏰚 􏰝zc􏰛􏰖e􏰛l􏰗a 􏰛􏰜p􏰗o􏰠n􏰗o􏰘􏰞ř􏰞e􏰪n􏰛􏰧a d􏰧o 􏰚v􏰙o􏰜􏰚dy􏰩. Cutiflex chrání ránu před vnějšími vlivy a pomáhá při hojení tím, že udržuje prostředí pod náplastí přirozeně vlhké, aniž by způsobovalo maceraci.

Náplast
Zaoblené rohy zlepšují přilnavost výrobku a zvyšují komfort pro uživatele. 􏰛􏰝􏰠􏰧Vy􏰖􏰠ro􏰙b􏰗e􏰖􏰠n􏰙o 􏰗􏰡z􏰚 􏰤p􏰜r􏰚ů􏰙h􏰭l􏰺ed􏰘n􏰩é􏰚ho􏰠􏰖 􏰗p􏰙o􏰘l􏰝y􏰜u􏰥r􏰘e􏰙t􏰚a􏰝nu􏰗, 􏰥􏰠j􏰞e 􏰪􏰤􏰙n􏰚a􏰗p􏰡r􏰘o􏰝s􏰚to􏰏 ne􏰛􏰜p􏰗r􏰠o􏰗p􏰘u􏰞􏰞s􏰪tn􏰛􏰧ý p􏰚ro 􏰙􏰧v􏰚o􏰘d􏰨u 􏰞􏰚a 􏰗􏰠ba􏰣kt􏰘e􏰗r􏰚ie􏰙,􏰘􏰝 a􏰩le 􏰨p􏰘r􏰟o􏰗􏰚pu􏰙􏰛s􏰘t􏰏n􏰨ý 􏰤p􏰗r􏰥o 􏰚􏰙v􏰧od􏰚n􏰘í 􏰨p􏰞􏰚ár􏰗u􏰠. Centrální část je rozšířena tak, aby byla zaručena maximální ochrana, a to i v blízkosti dezinfekčního polštářku. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort. Jednoduchá aplikace.

Dezinfekční polštářek
Zaoblené rohy a tělová barva činí náplast neviditelnou.

Lepidlo
Tavné lepidlo citlivé na tlak se vyznačuje velmi dobrou lepivostí. Hypoalergenní, dobře snášenlivé s kůží, bez latexu a rozpouštědel. Pro citlivou pokožku. Snadno a bezbolestně odstarnitelné z kůže.

Balení
Bezpečný obal pro lepší uchování náplastí. Pro usnadnění volby nejvhodnějšího formátu náplasti je na zadní straně balení obrys náplastí v poměru 1:1.