top of page

Cutiflex Med Náplasti do vody

Cutiflex Med náplast.png

Cutiflex Med náplast do vody

Cutiflex Med je pružná, elastická, extra tenká (~ 20 mikronů) transparentní náplast vyrobená z polyuretanu, který dokonale přilne (jako druhá kůže) a chrání ránu, i když je zcela ponořena do vody. Nově Cutiflex Med náplasti obsahují polštářek s dezinfekční látkou chlorhexidin diglukonát 0,5%. Cutiflex Med náplasti chrání ránu před vnějšími vlivy a pomáhá při hojení tím, že udržuje prostředí pod náplastí přirozeně vlhké, aniž by způsobovalo maceraci pokožky. Klinicky testováno.

Náplast
Zaoblené rohy zlepšují přilnavost náplasti a zvyšují komfort pro uživatele. Náplast je z transparentního polyuretanu, který je pro vodu zcela nepropustný. Centrální část náplasti je rozšířena tak, aby byla zaručena maximální ochrana, a to i v blízkosti dezinfekčního polštářku. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort. Jednoduchá aplikace.

Dezinfekční polštářek
Nepřilnavý polštářek obsahuje širokospektrou dezinfekční látku chlorhexidin diglukanát 0,5%.

Lepidlo
Tavné lepidlo citlivé na tlak se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí. Hypoalergenní, dobře snášenlivé s kůží, bez latexu a rozpouštědel. Pro citlivou pokožku. Snadno a bezbolestně se sundávají.

Balení
Balení obsahuje 20 ks náplastí 4 velikostí. Bezpečný obal pro lepší uchování náplastí. Pro usnadnění volby nejvhodnějšího formátu náplasti je na zadní straně balení obrys náplastí v poměru 1:1.

bottom of page