Forte Med Extra pevná voděodolná náplast

Forte Med New.png

Forte Med vysoce odolná polyethylenová mikroperforovaná náplast

Náplast Forte Med zaručuje vysokou úroveň ochrany rány před vnějšími látkami (špína, baktérie) díky své extra ochranné vrstvě. Díky mikroperforaci  umožňuje Forte Med pokožce dýchat, čímž zabraňuje procesům macerace. Forte Med obsahuje polštářek, kteraý obsahuje chlorhexidin diglukonát 0,5%, baktericidní látku se širokým spektrem účinku. Forte Med používá hypoalergenní lepidlo, které se doporučuje zvláště pro nejcitlivější pokožku. Má exkluzivní a patentovaný ergonomický tvar.

 

Náplast 

Náplast je vyrobena z pevného mikroperforovaného polyethyelnu. Voděodolná: odolná proti krátkému kontaktu s vodou, např. sprcha, déšť. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort.

 

Dezinfekční polštářek 

Zaoblené rohy zlepšují krytí rány a přilnavost k pokožce. Gázová vložka (polštářek) z netkané textilie s nepřilnavým (antiadhezním) mikroperforovaným filmem. Polštářek obsahuje 0,5% chlorhexidin diglukonátu se širokospektrým antibakteriálním účinkem.

 

Lepidlo

Tavné lepidlo citlivé na tlak se vyznačuje velmi dobrou lepivostí. Hypoalergenní, dobře snášenlivé s kůží, bez latexu a rozpouštědel. Pro citlivou pokožku. Snadno a bezbolestně odstarnitelné z kůže.

 

Balení

Bezpečný obal pro lepší uchování náplastí. Pro usnadnění volby nejvhodnějšího formátu náplasti je na zadní straně balení obrys náplastí v poměru 1:1. Rozměry náplastí najdete v katalogu.