top of page

Forte Med Extra pevná voděodolná náplast

Forte Med náplast povrch New (zoom).png

Forte Med vysoce odolná polyethylenová mikroperforovaná náplast

Náplast Forte Med zaručuje vysokou úroveň ochrany rány před vnějšími látkami (špína, viry, baktérie). Díky novému haptickému povrchu s vylepšenou mikroperforací  umožňují náplasti Forte Med pokožce dýchat, čímž zabraňuje procesům macerace. Forte Med obsahuje polštářek, kteraý obsahuje chlorhexidin diglukonát 0,5%, baktericidní látku se širokospektrým účinkem. Forte Med používá hypoalergenní lepidlo, které se doporučuje zvláště pro nejcitlivější pokožku. Náplast má exkluzivní a patentovaný ergonomický tvar. Klinicky testováno.

 

Náplast 

Náplast je vyrobena z pevného mikroperforovaného polyethyelnu. Voděodolná: odolná proti kontaktu s vodou, např. sprcha, déšť. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort.

 

Dezinfekční polštářek 

Zaoblené rohy zlepšují krytí rány a přilnavost k pokožce. Gázová vložka (polštářek) z netkané textilie s nepřilnavým (antiadhezním) mikroperforovaným filmem. Polštářek obsahuje 0,5% chlorhexidin diglukonátu se širokospektrým antibakteriálním účinkem.

 

Lepidlo

Tavné lepidlo citlivé na tlak se vyznačuje velmi dobrou přilnavostí. Hypoalergenní, dobře snášenlivé s kůží, bez latexu a rozpouštědel. Pro citlivou pokožku. Snadno a bezbolestně odstarnitelné z kůže.

 

Balení

Balení obsahuje 40 ks náplastí 5-ti různých velikostí. Bezpečný obal pro lepší uchování náplastí. Pro usnadnění volby nejvhodnější velikosti náplasti je na zadní straně balení obrys náplastí v poměru 1:1.

bottom of page