top of page

Quadra 3D Dětské barevné náplasti pro dívky

Quadra Med dětská náplast vzory_edited.p

NÁPLAST

􏰀􏰊􏰋􏰋􏰌􏰍Náplast z barvené netkané textilie se speciálními "zvětšujícími se"polymery, které vytvářejí vizuální a hmatový "3D" efekt. Náplasti jsou speciálně navrženy pro dívky a chlapce. Dokonalé tvarování výrobku. 􏰧V􏰚y􏰙s􏰝o􏰛ký􏰨􏰟 ko􏰥m􏰚f􏰦o􏰚rt􏰚.􏰝U􏰚m􏰛o􏰩ž􏰚ň􏰈u􏰜j􏰟e􏰪􏰪 p􏰢o􏰘k􏰚o􏰛ž􏰜c􏰞e􏰝 d􏰚ý􏰘ch􏰡􏰠a􏰙t.􏰪􏰜􏰧􏰧􏰪􏰚 􏰞􏰜􏰙􏰪􏰛 􏰟􏰝􏰘 􏰡􏰠􏰙 􏰪􏰜􏰧􏰧􏰪􏰚 􏰦􏰠􏰢􏰛􏰮

􏰐

D􏰃E􏰑ZI􏰎N􏰍F􏰏EK􏰒Č􏰋􏰏NÍ 􏰓POLŠTÁŘEK

􏰎􏰨􏰚Zaoblené rohy zlepšují tvarování na ránu a přilnavost. Gázová vložka z n􏰟e􏰦t􏰛k􏰠a􏰙n􏰦é􏰚􏰝 t􏰧ex􏰩t􏰟il􏰘ie􏰟 s􏰛 a􏰝nt􏰟ia􏰝d􏰧h􏰜􏰣e􏰛z􏰧n􏰜􏰈í􏰰m 􏰪􏰟m􏰢􏰚ik􏰙ro􏰜􏰝pe􏰈r􏰠fo􏰝r􏰧o􏰟v􏰈a􏰧n􏰤ým􏰜􏰧􏰨 f􏰧i􏰨lm􏰚e􏰤m􏰠. 􏰬G􏰝á􏰘z􏰯a obsahuje 0,5% chlorhexidin diglukonátu s antibakteriálním účinkem.

􏰏􏰓􏰔􏰃􏰀􏰁􏰕􏰃

LEPIDLO

T􏰔av􏰠n􏰧é􏰱 l􏰚e􏰪p􏰧i􏰋d􏰙lo􏰚􏰛􏰛 c􏰬it􏰙li􏰚vé􏰀􏰚 n􏰝a􏰛􏰜􏰧 􏰜t􏰥la􏰚k 􏰲􏰨s􏰠e􏰧 􏰉vy􏰚zn􏰪􏰧a􏰞ču􏰪􏰬j􏰚e 􏰤ve􏰜􏰧l􏰨m􏰟i 􏰘d􏰨o􏰚b􏰛r􏰜o􏰥u􏰚 přilnavostí. H􏰧􏰜􏰚yp􏰛oa􏰟l􏰈e􏰧r􏰜g􏰥e􏰟n􏰧n􏰚í􏰘, d􏰦o􏰢bře 􏰩􏰙􏰚sn􏰛á􏰛􏰬še􏰙n􏰚l􏰳iv􏰮é 􏰔s 􏰜􏰞􏰨ků􏰪􏰢ží, 􏰟􏰘b􏰨ez 􏰚􏰛􏰜l􏰥a􏰚te􏰮xu 􏰔􏰢a 􏰩􏰠ro􏰟z􏰪􏰪p􏰚o􏰙u􏰞š􏰚tě􏰝d􏰜􏰈e􏰮l. Snadno a bezbolestně snímatelné z kůže.

􏰋􏰏􏰐􏰖􏰏􏰗􏰁􏰑􏰗

BALENÍ

􏰎B􏰟e􏰉zp􏰩eč􏰚n􏰙ý 􏰣􏰩􏰙o􏰠ba􏰠l􏰡 p􏰩ro 􏰟􏰈􏰰lep􏰧š􏰠í o􏰦ch􏰚r􏰧a􏰧n􏰚u􏰙 náplastí􏰨 .􏰚Pr􏰈o􏰠􏰝 us􏰛n􏰬a􏰉dn􏰚ě􏰙n􏰮í 􏰋v􏰟o􏰈lb􏰰y nejvhodnějšího formátu náplasti je na zadní straně balení obrys náplasti v poměru 1:1.

bottom of page