top of page

Vlhké hojení ran

_edited.jpg

FORTE Elastic Náplasti elastické
voděodolné 20 ks, 2 velikosti

FORTE ELASTIC pevné elastické náplasti v tělové barvě, směs bavlny a polyesteru, skvěle se přizpůsobí. Vhodné na ohebné části těla, např. klouby, prsty apod. Náplasti mají ultra absorpční polštářek a jsou voděodolné. Sensitive hypoalergenní tavné lepidlo bez latexu a rozpouštědel vhodné i pro velmi citlivou pokožku. Dobře drží díky patentovanému tvarování. Bezbolestně se sundávají.

Více

Quadra Med Náplasti jemné
40 ks, 5 velikostí

QUADRA MED Náplasti 40 ks 5 velikostí (resized).png

Master Aid Quadra Med Měkká extra prodyšná náplast z netkané textílie s absorpčním polštářkem s dezinfekční látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Hypoalerení lepidlo bez rozpouštědel, bez latexu a přírodního kaučuku. Má  exkluzivní a patentovaný ergonomický tvar. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat.

Quadra Med Kotva 1

Forte Med Náplasti pevné
voděodolné 40 ks, 5 velikostí

ForteMed Náplasti pevné 40 ks 5 velikostí (resized).png

Master Aid Forte Med Extra pevná náplast zaručuje vysokou úroveň ochrany před vnějšími látkami při vysoké fyzické zátěži, sportu apod. Díky mikroperforaci umožňuje pokožce dýchat. Náplast je voděodolná. Obsahuje centrální polštářek s širokospektrou antiseptickou látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Dokonalé tvarování výrobku. Vysoký komfort. Hypolargenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku, vhodné pro velmi citlivou pokožku.

Forte Med Kotva 2
CUTIFLEX MED STRIP 20 ks 4 velikosti ořez (resized).png

Cutiflex Med Náplasti do vody 20 ks, 4 velikosti

Master Aid Cutiflex Med voděodolná pružná, elastická extra tenká

(~20 mikronů) průhledná náplast s polštářkem se širokospektrou antiseptickou látkou chlorhexidin diglukanát 0,5 %. Dokonale přilne jako druhá kůže a chrání ránu, i když je zcela ponořena ve vodě. Zaoblené rohy zlepšují přilnavost výrobku. Náplast perfektně drží. Tavné hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpoštědel, přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlivou pokožku.

Antiseptický polštářek.png
Cutiflex Kotva 5
Rychloobvaz Sterilní Antiseptický DROP MED 7x5 cm 5 ks Hypoalergenní Samolepící krytí na r

Drop Med Sterilní antiseptické krytí na rány

Master Aid Drop Med Sterilní antiseptické (chlorhexidin diglukonát 0,5%) hypoalergenní samolepící krytí na rány z měkké prodyšné netkané textilie vhodné pro pooperační ošetření ran i pro všechny typy běžných ran, např. řezné rány, oděrky a popáleniny I. stupně.

Drop Med Kotva 7
RollPore_ořez komplet (resize).png

Rollpore Jemná cívková fixační náplast

Master Aid Rollpore bílá cívková náplast z netkané textilie pro fixaci obvazů, sond, kanyl a katetrů Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlovou pokožku.​

Idra Care Hydrogel obal.png
Idra Care Hydrogel nádoba.png

Idea Care Hydrofilní gel k léčbě ran a popálenin 50 ml

Master Aid hydrofilní gel s kyselinou hyaluronovou pro vlhké hojení ran a popálenin (I. stupně). Dlouhodobě udržuje vlhké prostředí ran. Až o 50 % rychlejší hojení. Hydrogel je uvnitř nádoby chráněn proti bakteriální kontaminaci po celou dobu životnosti produktu.

BIO Náplasti Kotva 8
BIO Náplasti_edited_edited.png

BIO Náplasti

Master Aid BIO Náplasti jsou inovativní náplasti s minimálním dopadem na životní prostředí. Vyrobeny z bioresin filmu, bramborového škrobu, 100 % biologicky kompostovatelné. Náplasti jsou odolné proti vodě, jsou měkké, anatomické a dokonale přilnou jako druhá kůže. Zaoblené rohy pro lepši přizbůsobivost a zvýšení uživatelského komfortu. Centrální polštářek je hedvábný, zvětšený rovněž se zaoblenými rohy pro lepší kryvost rány. Lepidlo bez latexu, rozpoštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro citlivou pokožku.

Quadra 3D Dívky Kotva 3
quadra 3D náplast dívky citlivá pkoka

Quadra 3D náplasti pro dívky 20 ks, 2 velikosti

Master Aid Quadra 3D Dětská náplast z barvené netkané textilie se speciálními "zvětšujícími se"􏰕po􏰘l􏰜y􏰛m􏰝e􏰎ry􏰏,􏰌 k􏰍t􏰗e􏰋ré􏰍 􏰪v􏰎y􏰙tv􏰎ář􏰋e􏰍j􏰎í v􏰋iz􏰭uá􏰌l􏰢ní 􏰜a 􏰋􏰙h􏰒ma􏰍􏰋to􏰖vý􏰑􏰜􏰎 "3􏱋D􏰯" 􏰻e􏱋fe􏰎k􏰚t􏰚􏰎. 􏰖Jediné náplasti s trojrozměrným efektem na trhu. N􏰍􏰣áp􏰤la􏰗s􏰎ti 􏰕j􏰋so􏰍􏰐u 􏰍s􏰎pe􏰏􏰙ciá􏰗lně 􏰭n􏰎a􏰥v􏰎rže􏰙ny 􏰎􏰌p􏰕ro􏰎 􏰖dívky a 􏰑􏰪c􏰙h􏰎la􏰒p􏰚c􏰘e􏰏. 􏰜􏰑􏰍D􏰍o􏰜􏰎ko􏰪n􏰑􏰏a􏰜􏰌lé 􏰋t􏰙v􏰒ar􏰚o􏰘vá􏰜ní  􏰍􏰜vý􏰥ro􏰘b􏰛k􏰌u􏰣. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlovou pokožku.​

Quadra 3D Kluci Kotva 4
quadra 3D náplast kluci citlivá pokožka

Quadra 3D náplasti pro kluky 20 ks, 2 velikosti

Master Aid Quadra 3D Dětská náplast z barvené netkané textilie se speciálními "zvětšujícími se"􏰕po􏰘l􏰜y􏰛m􏰝e􏰎ry􏰏,􏰌 k􏰍t􏰗e􏰋ré􏰍 􏰪v􏰎y􏰙tv􏰎ář􏰋e􏰍j􏰎í v􏰋iz􏰭uá􏰌l􏰢ní 􏰜a 􏰋􏰙h􏰒ma􏰍􏰋to􏰖vý􏰑􏰜􏰎 "3􏱋D􏰯" 􏰻e􏱋fe􏰎k􏰚t􏰚􏰎. 􏰖N􏰍􏰣áp􏰤la􏰗s􏰎ti 􏰕j􏰋so􏰍􏰐u 􏰍s􏰎pe􏰏􏰙ciá􏰗lně 􏰭n􏰎a􏰥v􏰎rže􏰙ny 􏰎􏰌p􏰕ro􏰎 􏰖dívky a 􏰑􏰪c􏰙h􏰎la􏰒p􏰚c􏰘e􏰏. Jediné náplasti s trojrozměrným efektem na trhu. 􏰜􏰑􏰍D􏰍o􏰜􏰎ko􏰪n􏰑􏰏a􏰜􏰌lé 􏰋t􏰙v􏰒ar􏰚o􏰘vá􏰜ní  􏰍􏰜vý􏰥ro􏰘b􏰛k􏰌u􏰣. Vysoký komfort. Umožňuje pokožce dýchat. Hypoalergenní lepidlo bez latexu, rozpouštědel a přírodního kaučuku. Vhodné pro velmi citlovou pokožku.​

bottom of page